№ п/п | Прізвище, ім'я, по батькові | Посада, місце роботи | Рік присвоєння |
ПОЧЕСНА ГРАМОТА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ |
1. | Ліпейко Володимир Іванович | заступник начальника Управління освіти | 2005, 2011 |
2. | Настенко Ірина Василівна | завідувач центру освітніх технологій Управління освіти | 2012 |
3. | Москалець Любов Григорівна | методист центру освітніх технологій Управління освіти | 2007 |
4. | Свідєрська Надія Павлівна | методист центру освітніх технологій Управління освіти | 2001 |
5. | Сиромятнікова Людмила Миколаївна | методист центру освітніх технологій Управління освіти | 2001 |
6. | Уляк Діана Костянтинівна | методист центру освітніх технологій Управління освіти | 1980, 1984, 2001, 2004 |
7. | Роппе-Тенеїшвілі Ольга Василівна | вчитель біології ХЛ № 1 | 2012, 2013 |
8. | Островна Діана Леонідівна | заступник директора з навчально-виховної роботи ХЛ № 9 | 2006 |
9. | Русанова Олена Костянтинівна | вчитель хімії за сумісництвом ХЛ № 16 | 2010 |
10. | Касеко Ірина Ігорівна | директор ХЛ № 17 | 2012 |
11. | Тарасенко Олена Іванівна | вчитель англійської мови ХЛ № 17 | 2004 |
12. | Стадник Любов Григорівна | вчитель математики ХЛ № 17 | 2001 |
13. | Чопікян Анжеліна Володимирівна | вчитель української мови та літератури ХЛ № 17 | 2005 |
14. | Бабенко Людмила Василівна | вчитель математики ХЛ № 37 | 2004 |
15. | Клименко Ольга Іванівна | вчитель французької мови ХЛ № 37 | 2005 |
16. | Дементьєва Ірина Павлівна | директор ХЛ № 55 | 2003 |
17. | Коваленко Олександра Василівна | вчитель хімії ХЛ № 55 | 2004 |
18. | Лісовенко Наталія Леонідівна | учитель історії ХЛ № 55 | 2012 |
19. | Гряник Олександр Григорович | директор ХЛ № 62 | 2009 |
20. | Логінов Микола Миколайович | вчитель трудового навчання ХЛ № 62 | 2007 |
21. | Полєхіна Ольга Миколаївна | заступник директора з навчальної роботи ХЛ № 100 | 2005 |
22. | Стрельнікова Ірина Михайлівна | вчитель трудового навчання ХЛ№100 | 2001 |
23. | Морозова Валентина Олександрівна | вчитель української мови та літератури ХЛ № 100 | 2002 |
24. | Шевцова Наталія Вікторівна | завідувач бібліотеки ХЛ № 100 | 2002 |
25. | Сологуб Наталія Іванівна | вчитель фізики ХЛ № 100 | 2006 |
26. | Охрій Людмила Іванівна | заступник директора з навчально-виховної роботи ХЛ № 107 | 2012 |
27. | Буряк Юлія Леонідівна | вчитель географії ХЛ № 107 | 2012 |
28. | Богданова Людмила Євгенівна | вчитель хімії ХЛМ № 133 | 2012 |
29. | Борщик Лариса Миколаївна | директор ХЛ № 164 | 2002 |
30. | Олійник Лідія Петрівна | вчитель української мови та літератури ХЛ №164 | 2012 |
31. | Рисована Зінаїда Георгіївна | вчитель початкових класів ХЛ № 164 | 2008 |
32. | Кіясь Світлана Вікторівна | вчитель початкових класів ХГ № 165 | 2001 |
33. | Козубенко Ірина Сергіївна | вчитель французької мови ХЛ № 166 | 2008 |
34. | Борікін Андрій Борисович | вчитель історії ХЛ № 166 | 2008 |
35. | Поліщук Наталія Валентинівна | вчитель фізики ХЛ № 166 | 2012 |
36. | Шойхет Григорій Йосипович | директор ХЛ № 170 | 2009 |
37. | Вайнберг Тетяна Борисівна | заступник директора з навчально-виховної роботи ХЛ № 170 | 2004 |
38. | Уткіна Олександра Андріївна | директор ХЛ № 172 | 2000 |
39. | Мощенок Надія Дмитрівна | заступник директора знавчально-виховної роботи ХЛ № 172 | 2008 |
40. | Домокош Ольга Андріївна | заступник директора знавчальної роботи ХЛ № 172 | 2005 |
41. | Грецьких Валентина Миколаївна | вчитель початкових класів СЕПШ ХГУ «НУА» | 2004 |
42. | Назаренко Антоніна Андріївна | вчитель початкових класів СЕПШ ХГУ «НУА» | 2006 |
43. | Шмулик Світлана Олексіївна | вчитель української мови та літератури ХПАХЛ | 2011 |
44. | Жиліна Любов Василівна | директор ЦДЮТ № 3 | 2001 |
45. | Федцова Людмила Іванівна | керівник гуртка ЦДЮТ № 3 | 2012 |
46. | Мігунов Володимир Лаврентійович | керівник гуртка за сумісництвом КЗ «Школа мистецтв» | 2013 |
47. | Лаврова Марина Василівна | завідувач ДНЗ № 36 | 1999 |
48. | Єрьоміна Наталія Яківна | вихователь ДНЗ № 87 | 2000 |
49. | Гучанова Тамара Володимирівна | вихователь ДНЗ № 410 | 2004 |
ГРАМОТА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ |
1. | Петришена Оксана Миколаївна | головний спеціаліст Управління освіти | 2019 |
2. | Зибіна Ірина Анатоліївна | керівник гуртка ХЛ № 62 | 2020 |
3. | Пархоменко Марія Вікторівна | керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв» | 2020 |
ПОДЯКА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ |
1. | Вєдяєва Олена Володимирівна | начальник Управління освіти | 2022 |
2. | Петришена Оксана Миколаївна | головний спеціаліст Управління освіти | 2017 |
3. | Туманова Наталя Євгенівна | завідувач ДНЗ № 119 | 2022 |
4. | Молодика Олена Валентинівна | вчитель зарубіжної літератури ХЛ№ 1 | 2020 |
5. | Черевань Ірина Іванівна | директор ХЛ № 4 | 2022 |
6. | Довгань Галина Дмитріївна | вчитель географії ХЛ № 5 | 2020 |
7. | Д’якова Ірина Анатоліївна | директор ХЛ № 16 | 2022 |
8. | Неплюєва Ольга Вікторівна | вчитель іспанської мови ХЛ№17 | 2021 |
9. | Ричкова Лариса Володимирівна | директор ХЛ № 36 | 2016 |
10. | Акімова Надія Анатоліївна | заступник директора з виховної роботи ХЛ № 37 | 2022 |
11. | Дементьєва Ірина Павлівна | директор ХЛ № 55 | 2017 |
12. | Лісовенко Наталія Леонідівна | учитель історії ХЛ № 55 | 2017 |
13. | Зибіна Ірина Анатоліївна | керівник гуртка ХЛ № 62 | 2018 |
14. | Логінов Микола Миколайович | вчитель трудового навчання ХЛ № 62 | 2019 |
15. | Буряк Юлія Леонідівна | вчитель географії ХЛ № 107 | 2022 |
16. | Олійник Вікторія Олександрівна | вчитель української мови та літератури ХЛМ № 133 | 2022 |
17. | Шейко Ірина Юріївна | вчитель зарубіжної літератури ХЛМ № 133 | 2020 |
18. | Двернюк Лілія Сергіївна | заступник директора знавчально-виховної роботи ХЛ № 134 | 2018 |
19. | Крючкова Олена Володимирівна | вчитель хореографії ХЛ № 158 | 2018 |
20. | Васютенко Вікторія Вячеславівна | вчителя початкових класів ХГ№165 | 2021 |
21. | Шойхет Григорій Йосипович | директор ХЛ № 170 | 2019 |
22. | Брохштут Валерія Юхимівна | вчитель івриту та англійської мови ХЛ № 170 | 2018 |
23. | Андрусенко Юрія Володимирович | директор КДЮСШ № 1 | 2015 |
24. | Пархоменко Марія Вікторівна | керівник гуртка КЗ «Школа мистецтв» | 2014 |
25. | Мігунов Володимир Лаврентійович | керівник гуртка за сумісництвом КЗ «Школа мистецтв» | 2019 |
26. | Машинець Ліна Юріївна | керівник гуртка ЦДЮТ № 3 | 2020 |